Jump to content

Polish package included??


mmisiek32
 Share

9 posts in this topic

Recommended Posts

I would like to know if there is a posibilty to install polish language support in Osx86.Imeean if there is polish language pack included in tiger orginal DVD??

Thanks for any help

Cze!

 

Najprawdopodobniej oprocz sterownika klawiatury lokalizacji narazie nie ma. Najwyzej ktos zajmie sie wykolupaniem odpowiednich bibliotek z wersji dla PPC.

 

Mozesz napisac wiecej: na jakim komputerze stawiles? jakie wrazenia?

 

murzilkaATnkmDOTlt

Link to comment
Share on other sites

Cze!

 

Najprawdopodobniej oprocz sterownika klawiatury lokalizacji narazie nie ma. Najwyzej ktos zajmie sie wykolupaniem odpowiednich bibliotek z wersji dla PPC.

 

Mozesz napisac wiecej: na jakim komputerze stawiles? jakie wrazenia?

 

murzilkaATnkmDOTlt

postawiłem na: PIV 2,4Ghz, 768 MB ram, instalacja na fizycznej partycji, wszystko działa pięknie*korzystam nawet z windowsowego bootloadera* Jedyny mankament to szybkość - niewiele szybciej niż na pearpc, ale to podobno mozna zmienić, i brak sieci ( osx86 nie obsługuje zintegrowanej karty sieciowej ViIa).Jeśli wiesz jak poprawić te dwie rzeczy to napisz.Codo tych pakietów - na wersji ppc są polskie lokalizatory??Jak tak to chętnie je wydobede ;-)

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

postawiłem na: PIV 2,4Ghz, 768 MB ram, instalacja na fizycznej partycji, wszystko działa pięknie*korzystam nawet z windowsowego bootloadera* Jedyny mankament to szybkość - niewiele szybciej niż na pearpc, ale to podobno mozna zmienić, i brak sieci ( osx86 nie obsługuje zintegrowanej karty sieciowej ViIa).Jeśli wiesz jak poprawić te dwie rzeczy to napisz.Codo tych pakietów - na wersji ppc są polskie lokalizatory??Jak tak to chętnie je wydobede ;-)

Pozdro

Witam!

 

No co do sybkosci - to napewno nie zgodze sie ;-) Najprawdopodobniej masz zle ustawione sterowniki IDE/ATA, wszysto wspaniale opisane na http://forum.osx86project.org/index.php?showtopic=517 w samej pierwszej wiadomosci topiku. Co do VIA karty sieciowej.... hmmm.... mialem podobny problem z Marvel Yukon, wiec po-prostu zafundowalem sobie PCI karte na RTL8139 (na Litwie - wydatek rzedu 15-20 zl), a wbudowana wylaczylem w BIOSie i mam problem z glowy ;-). Szybkosc zas na pewno ma byc BARDZO zadowolajaca - baw sie ze sterownikami IDE i NAJWAZNIEJSZE - nie zapominaj po kazdym bawieniu sie w Applications - Utilities - Disk Util - Repair Permissions robic. Ja siedzialem juz w mekach bez tego pol dnia szukajac przyczyny wolnej pracy dysku ;-). No i XBench pomaga - pokazuje wolne miejsca.

 

W wersji PPC napewno sa jakis pakiety do lokalizowania systemu, tyle ze mieszkam na Litwie, wiec nie bardzo orietuje sie... szukaj w sieci.

 

Milego wieczorku ;-)

 

M.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
 Share

×
×
  • Create New...