Jump to content
Welcome to InsanelyMac Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
dilara

kalyway 10.5.2 kuruldu fakat welcome ekranından kurtulamıyorum..yardım

4 posts in this topic

Recommended Posts

Selam arkadaşlar bende bu maclerin hastasıyım kurayım dedim araştırdım ettim deli gibi kurdumda fakat welcome animasyonunu seyrediyorum dil seçiyorum en son bana bir yerden kopya macin varmı yüklicekmisin felan gibi 4 seçenekli birşey soruyor bende hayır şimdi değil seçeneğini seçiyorum o adımdan sonrası gelmiyor direk gene welvome videosu başlıyor şimdi silmedim hardiskte duruyor eğer bir çözümü varsa çok ii olcak şimdiden teşekkürler..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kerneller varya muhtemelen hepsini seçtin onları kurcala bende aynı sıkıntıyı idenebte yaşadım 4 kernelden iksini seçince oldu

Share this post


Link to post
Share on other sites

saol hakan denicem tkrar kurmayı benim pc acer aspire 5710 acaba hngi kernelleri seçicem birde o listede boot loader olması lazm değilmi bende çıkmıyor cd kalyway 10.5.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bootlooder olmaz. işlemcine göre kernel seçersin anakartını yazmanın sana bir faydası olmaz bu durumda. intel işlemcin varsa oradaki herhangi kernelden birini seçebilirsin. vanilla yı tavsie ederim. eğer amd işlemcili ise pc in kernel sleep i seçmeni tavsiye ederim. zaten kalyway kendisi seçmiyo mu kuraması gereken program ve kerneli? bende kendisi seçiyordu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×