Jump to content

[tr] Pc im

• Please log in to reply
7 replies to this topic

aytekxyz

aytekxyz

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 17 posts
Arkadaşlar işimden dolayı pc me mac yükleyeceğim jas v10.4 ü yüklemeyi düşünüyorum,

konf;

amd 3700+
asus a8v anakart
120 gb hd
fx5200 ekran kartı

bu konf. da neler yapabilirim. neler önerirsiniz? benim için cevaplarınız çok önemli .

saygılar.

xdarkmasterx

xdarkmasterx

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 12 posts
bilgisayarın çalıştırır sorun olmaz. olursada driver problemi olur onuda burada halledebilirsin kardeşim.

kazma

kazma

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 6 posts
fx5200 erkankatın var büyük ihtimalle AGP gart sorunu yasıcaksın yapman gereken AGPGart ı kurmak ve bios undan
AGP ayaralrında bir bellek kullanımı özelligi var onuda 128 yapman gerekcek sonra full göruntün gelmesi lazım driver yuklu ise

aytekxyz

aytekxyz

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 17 posts
çok teşekkürler ilginiz için , sonucu buradan paylaşacağım.

aytekxyz

aytekxyz

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 17 posts
AGPGart dan biraz bahsedermisiniz? nasıl kuracağım vb. gibi.

xdarkmasterx

xdarkmasterx

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 12 posts
örnek olarak kalyway dvd sinden kurdun diyelim osx86 yı orada kurulum sırasında kurulacak hdd yi seçip ileri dediğin zaman sol altta configure diye bir seçenek görüceksin. ona tıkla orada kurulmasını istediğin özellikleri seçiceksin. orada agp gart driver filanda var onları seçersin oradan işte. sonrasında problem yaşatmaması lazım.

aytekxyz

aytekxyz

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 17 posts
cevaplarınız için çok teşekkürler, bıkmadan cevapladığınız için , benim için çok önemli olduğunuzu bilmenizi isterim. bir sorum daha olacak :censored2: kurulumda çeşitli karneller var ve hangisini seçebilirim , farklılıkları nedir + ve - leri nelerdir?

saygılar.

aytekxyz

aytekxyz

InsanelyMac Protégé

• Members
  • Pip
  • 17 posts
hackintosh kurdum fakat

1- usb portlarım çalışmıyor
2- ekran kartim sanki windows da driver yuklemen onceki hal gibi sayfalar vs. atlayarak gozukuyor. kurulumda nvida kartlar icin olan kesk leri yuklettim ama. anlayamadim.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

© 2014 InsanelyMac  |   News  |   Forum  |   Downloads  |   OSx86 Wiki  |   Mac Netbook  |   PHP hosting by CatN  |   Designed by Ed Gain  |   Logo by irfan  |   Privacy Policy