Jump to content

MAC OSX 10.5 Leopard AMD TURK DESTEK

kazma
 Share

9 posts in this topic

Recommended Posts

Selam arkada?lar öncelikle halen 10.4.8 jas pack kulan?yorum ve sorunsuz olarak devam ediyor.

Ama yeni surum olan MAC OSX 10.5 Leopard intel tabanl? pc lerde gayet düzgün oldunu ögrendim birkac aramad?n sonra AMD 1 core cpu lardada sorunsuz oldunu gördum yan?z enbüyük dertlerden bir tanesi MAC OSX 10.5 Leopard iso sonun cok büyük olmas? ve torrent lerden cekilen bircok MAC OSX 10.5 Leopard farkl? seyler olmas? öncelikle forumda MAC OSX 10.5 Leopard ?n gercek iso download edilecek bir yer belirlemek.

2. olarakda benim amd i?lemciler uzreni buldugum auto pach leri yay?nlamam olucak bu konuyu burda toplarsak sevinirim.

Henuz nativ istall bir iso bulmus degilim ?ayet denk gelirsem burda yay?nlicam bircok intel pc kullanan arkada?lar?m sorunsuz olarak kullanmakta hatta bir arkada??m?n iddas? üzerine mac pro dan daha h?zl? benc elde ettini bile idda ediyor kendim görmedim ama olas? bir olas?l?k neticede dual cure 2 cpu bir pc mac pro da ama intel donad?m sadece marka s?ndan ald?g? kuvet kadarda pahal? bir sistem yar? fiyat onun yapabilcegi i?i sadece 1 sn kadar az bir kay?pla yar? f?yatada yapmak mumkün kimse icimizde 1 sn nin laf?n?n olmican? biliyor :( önemli olan daha az trojans?n bir ortamda daha güvenceli bir i?letimsitemi ile günlük i?lerimizi halletmemiz.

Herkezden yard?m bekliyorum konuyu tek bir yerde toplarsak çözüm bulmakda kolay olur

Sayg?lar kolaygelsin.

• 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Dostlar bende 10.5.2 Leopard'ın DVD'si mevcut. Ve bu DVD ile intel tabanlı dizüstü bilgisayarıma Leopard'ı kurabildim.

Bilgisayarım Asus F3jr serisi bir bilgisayar.

İşlemci, Bios, Ethernet, Sound driverlarından bir sorun yok fakat Graphics Card, Wireless Console, Bluetooth, Sound Jack Outer da driverım yok.Bu zorluyor açıkcası.. Ekran kartının driver sorunu çözemediğimden 1024 x 768 olarak kullanıyorum çözünürlüğü.

Driverları hakkında bir yardımınız olursa minnettar kalacağım..

Leopard 10.5.2 yi uTorrent'ten çekmiştim. Linki araştırıp buraya koyarım. Amd tabanlı 2 laptoba kurdum, sorunsuz çalıştı. Sadece güncellemelerde hata verebiliyor, ama Kext dosyaları ile aşılıyor diye biliyorum.

• 2 months later...

walla bendede phenom 4 çekirdek işlemcili gigabyte 790fx anakart ati3870 ekran kartı ama ben şimdiye kadar

kalwayından tutunda diğer bütün amd için olanları indirdim ya kuruluma başlamıyor yada 3, 4 saat kurulum diyo bekliyorum

kurulumdan sonra yeniden başlattığında macos açılmıyor reset atıp duruyor bi türlü amd için kurup kullana bileceğim bitane

bulamadım ss3 teknolojini ilk kullanan amd mac kurup kullanamıyoruz çok üzücü :( bulursanız banada bildirin lütfen :)

• 1 month later...

LawlessPPC-Leo-10.5.4-Phenom&AMD tekrar yükledim kasadaki ati rodeon 3850 ekrankartımı Nvidia9500 GT eski bir ekran kartı ile digiştirdim restart yapınca mac açıldı bunun üzerine Leo4allv4.1 indirmiş olduğum sistemin içinden ati rodeon 385x ve 3800 sürücülerini instal ettim.. yeniden ati rodeon 3850 ekrankartımı taktım ve kendi ekran kartımla açtı sonunda yüklemiş oldum fakat hala bazı problemler devam ediyor.. CD sürücümü sistem ilk yüklendiğinde tanımıştı ama şimdi tanımıyor vista da CD room da problem yok ama MAC de çalışmıyo, eternet kartımı tanımadığı için internete giremiyorum (önemli değil şimdilik)... şu an programları test ediyorum cinema 4D 10 render süresiMACOSX 10.5.4 te değil PC deki Vista'da daha iyi MAC deki Photoshop CS ekran tazelemesi yavaş ekrankartından olabilceği söyleniyo belkide ekran kartımı tam randımanlı kullamıyo... bu yakınlarda 4Minds_10_5_4_AMD_Combo_Update indirmiştim kursammı kurmasammı tereddütteyim

• 1 month later...

Slmlar millet bir porblemim war sizinle paylaşmak istedim.

Pc'me Leopard 10.5.2 kurdum ancak alc888 codecli olan ses kartımı tanımadı ve tanımamak için inat etmekte.8 kanallı alc888 driverı bulamadım.Bu konu ile ilgili yardım edebilirmisiniz. 5+1 kullandığımdan dolayı gıdım ses alamıormm lütfen :(

• 1 year later...
 Share

• Create New...