Jump to content
Welcome to InsanelyMac Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Gazelci

Members
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

About Gazelci

 • Rank
  InsanelyMac Protégé
 1. HP Pavillion DV6 1385ET labtopuma Hazard 10.6.6i sürümünü USB flash diskten USB HDD ye kurdum..Grafik kartımı ve wi-fi tanımadı.Ethernet ile bağlanıyor ama wireless çalışmadı.Wifi chip Broadcom 4312.Broadcom la ilgili bir çok kext denedim olmadı.Wi-fi çalışsa uğraşmaya devam edeceğim.Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırmı acaba? Ben sorularınıza cevap vermeye hazırım.
 2. [TR] Turk kullanicilari!

  Aylardır buraya uğrayan olmamış.Ne oldu millet?Pes mi ettiniz? HP Pavillion DV6 1385 ET model dizüstüne bir çok sürüm denedikten sonra Hazard kurmayı başardım.Diğerleri neyse de ekran kartımı 256 MB 1024x768 çözünürlükte ati olarak görüyor.Halbuki 512 MB 1366x768 olması gerekiyor.Ayrıca wi-fi hiç tanımadı.Broacom BCM4312.Bir çok linux sürümü tanıyor oysa.Wi-fi tanıtma işinde yardımcı olabilecek birileri aranıyor. Hepinize kolay gelsin.
×