Jump to content

[SLO] Je tu kaj slovencev?


MicKY_
 Share

44 posts in this topic

Recommended Posts

  • 1 month later...

Lep Pozdrav vsem skupaj najprej!

 

Mam en problem, ki gre tko nekak: Probu sm inštalirat Mac OS X 10.4.6(Demonoid) in že med instalacijo mi ne zazna tipkovnice niti tochpad-a na laptop-u. Nekak sm ga instaliru sam pol k ga rebuta se mi pokaže en screen k piše da vklopim tipkovnico.

 

Ali ima gdo kako rešitev.

 

AMD Turion-64

ATI X200

RAM:512 MB

TouchPad: Synaptic

Tipkovnica: &(101)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pozdravljeni fantje...

Koncno mi je uspelo porihtat mrezno, tak da zdaj pisem iz safarija.

 

Sedaj na mojem Acer Aspire 5612WLMi dela (skoraj) vse.

 

Z zvokom ni bilo tezav, z mrezo sem se malce zafrkaval, ampak zdaj koncno po nasvetih mojstrov deluje.

 

NE deluje pa intelova wifi 3945, sam se itak ni driverjev in bom pocakal. NE deluje integrirana USB kamera, ceprav cisto malo manjka...slika se pokaze za trenutek, nato pa dobim USB comunication error...spet fantje delajo na driveru, tako da bo kmalu. Se kaj? NE, ostalo vse dela.

 

Aja...se ena banalna stvar. SLO tipkovnica namrec... Šumniki delajo, vse je bolj kot ne tak, kot more bit, le afne ne najdem (ni je na altgr+V) in pa Y in Z tipki sta zamenjani... Ima kdo resitev?

 

Sicer pa lp vsem in se beremo

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 6 months later...

Evo se jaz..pa se problem mam..<_<

Mam laptopa hp nx7300 z wireless intel 3945 pa sem nasel na forumu neke testne driverje, ki pa po vecini ne delajo. Je kdo ze nasel kaksno resitev?

 

Pa se to me zanima. Na forumu sem nasel kako nastavit dual boot z winxp bootloaderjem. Torej, iz mac dvdja sem skopiral chain0 na c:\ in pol v boot.ini dodal c:\chain0="mac os". Ok, bootloader me vprasa kaj naj boota, ko izberem mac os, se prikaze crn ekran in pol me vrze zazaj na izbiro sistema...winse boota ok. ma kdo kako idejo?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jaz si bom zdele dal leoparda na AMD64 3000, nForce4, sata, gt6600, upam da bo delalo.

Študiram pa, kaj si naj kupim..Laptop, 15 ali 17 inč, ali sploh macbook pro ali naj si kaj drugega kupim in namestim gor leoparda, samo tako, da vem da bo delalo.

Kaj mislite ? Rad bi pa čim manj denarja zapravil...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

veliki pozdrav za sve slovence na ovom forumu :)

(greets to all slovenian members of this forum)

 

i actually can understand your language in 85%,and i didn't know that :P

 

 

 

cheers

 

 

~R

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

LP vsem.

 

Mene pa zanima, če kdo ve kaj bi bilo lahko narobe, da se mi računalnik ne ugasne popolnoma, ko dam Shut Down (ledice na ohišju ugasnejo, delujejo pa še ventilatorji, na mnitorju pa rata bel screen). Takoj po install-u osx mi je vse delovalo BP.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Pozdravljeni. :D

 

Trenutno imam na svojem netbooku Toshiba NB 100 instaliran IPC 10.5.6 z Ideneb nadgradnjo na 10.5.7.

Dela vse, razen sleep. Wifi sem sicer zamenjala s kartico iz Macbooka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...